Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Tenisový turnaj už po šiesty raz vyhral Ján Szalai

21.05.2013 - V sobotu 18. mája sa na tenisových kurtoch Mladá garda konal tradičný turnaj amatérov o pohár starostu mestskej časti Bratislava – Nové Mesto. Išlo už o jeho jubilejný 20. ročník.
V kategórii mužov do 40 rokov zvíťazil už po šiesty krát za sebou Ján Szalai, ktorý zdolal vo finále víťaza prvých 12. ročníkov Juraja Holdoša ml. (výsledok zápasu: 6:0). Tretie miesto získal semifinalista Jozef Szakál. V kategórii mužov nad 40 rokov zvíťazil Kim Dang Neuyen, pôvodom z Vietnamu, ktorý vo finále porazil Michala Kolčáka (6:2). Na treťom mieste sa umiestnil Juraj Holdoš. Táto kategória sa hrala systémom každý s každým v dvoch skupinách po troch súťažiacich.
V kategórii žien suverénne zvíťazila Katarína Trubačová (na snímke), ktorá porazila všetkých štyroch súperov. Na druhom mieste s dvomi víťazstvami a lepším skóre sa umiestnila Iveta Hanulíková a na treťom mieste tiež s dvomi víťazstvami a horším skóre Zuzana Luštíková.
Turnaj sa hral podľa pravidiel tenisu na jeden set a za stavu 6:6 sa hral tie break.

Posledná aktualizácia: 21.05.2013 09:15