Verzia pre slabozrakýchKlasické zobrazenie | Kontakty | RSS | Verzia pre tlač | English
Hore

Tenista Ján Szalai vyhral už piaty raz za sebou

28.05.2012 - Cez víkend sa na kurtoch v areáli Základnej školy na Kalinčiakovej konal už 13. ročník tenisového Memoriálu Jaroslava Jelšíka. Turnaja, ktorý organizuje mestská časť Nové Mesto, sa tentokrát zúčastnilo 27 amatérskych tenistov – o štyroch viac ako vlani.
V kategórii mužov do 40 rokov zvíťazil už po piaty raz za sebou Ján Szalai, ktorý zdolal vo finále – podobne ako vlani – Karola Vaška 6:4. Tretie miesto získal bez boja Jozef Szakál po odstúpení Jána Karmana. V kategórii mužov nad 40 rokov zvíťazil Pavol Paracka, ktorý vo finále zdolal Jozefa Matisa 6:4. Na 3. mieste sa umiestnil vlaňajší víťaz Juraj Vyhnalík, ktorý zdolal Igora Dunajského 6:3. V kategórii žien suverénne zvíťazila Zuzana Dobáková, ktorá porazila Alenu Matuchovú 6:0 Tretia skončila len 7-ročná Barborka Barilová, najmladšia účastníčka, ktorá zdolala svoju mamu 6:2.

Posledná aktualizácia: 28.05.2012 10:14